بهترین قرص تنگ کردن واژن

برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم؟

 یکی از دغدغه‌های اکثر خانم‌هایی که به این عارضه دچار شده‌اند این است که برای تنگ کردن از چه قرصی استفاده کنیم؟ آیا هر قرصی می‌تواند سبب تنگ شدن واژن بشود؟ قرص‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند در زمانی کوتاه منجر به تنگ شدن واژن بشوند. آنچه که مهم است، این است که شما بهترین قرص را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه‌ها را نیز دریافت نمایید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با داروهای تنگ کردن آشنا شوید‌.

علت شل شدن واژن و درمان آن با قرص

قبل از این که بدانیم برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم، بیایید نگاهی به علل شل شدن واژن بیندازیم. خستگی واژینال می‌تواند تحت تاثیر عوامل مختلف بروز پیدا کند که مهم‌ترین آن زایمان و کهولت سن است. به طور کلی بارداری باعث می‌شود که فشار فیزیکی اعمال شده به بدن تا حد زیادی افزایش پیدا کند. این تاثیر مستقیمی بر عدم تنگ بودن واژن دارد. به همین دلیل حتی مادرانی که زایمان سزارین دارند هم به شل شدگی واژن دچار می‌شوند. با شل شدن واژن، رابطه جنسی نه تنها برای خانم بلکه برای مرد نیز خسته کننده خواهد بود. این است که تاثیرات مخرب این عارضه بر روی زندگی هم مشهود است.

تغییرات هورمونی یائسگی هم می‌تواند دلیلی بر شل شدن عضلات این ناحیه باشد. در هر صورت باید بدانیم که برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم. این گونه است که می‌توان اعتماد به نفس گرفت و حتی زندگی زناشویی را نیز از خراب شدن نجات داد.‌

دارو، روش فوری برای تنگی ناحیه تناسلی

زمانی که تنگی به یک دغدغه برای من و شما تبدیل شده باشد، ممکن است به هر کاری دست بزنیم تا بتوانیم گشادی واژن را از بین ببریم. یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث برطرف کردن این عارضه می‌شود، فشار روانی حین یا بعد از برقراری رابطه جنسی است. علاوه بر این، اعتماد به نفسی که پس از شل شدن واژن از دست می‌رود باعث شده است که افراد برای تنگی ناحیه تناسلی خود مصمم باشند.

اما ممکن است راهکارهایی در این زمینه وجود داشته باشند که آسیب زیادی را به دستگاه تناسلی برسانند. در این صورت دردسرهای زیادی هم گریبانگیر یک فرد خواهد شد. اگر انتخابمان استفاده از دارو باشد، پس باید بدانیم که برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم؟ امروزه انواع داروهای گیاهی و شیمیایی در عطاری‌ها و داروخانه‌ها برای برطرف کردن مشکلات واژن به فروش می‌رسند.

قرص ماریانا، بهترین تنگ کننده واژن گیاهی

ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر به دنبال بهترین تنگ کننده واژن باشید. آن هم از نوع گیاهی! اگر می‌پرسید که برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم، توصیه ما به شما این است که از قرص ماریانا استفاده کنید. قرص ماریانا یک محصول زنانه است که برای از بین بردن عفونت‌های واژن و همچنین برای تنگ‌ کردن واژن با دارو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قرص با استفاده از گیاه ماریانا تولید شده است. میزان ماندگاری تاثیراتی که این دارو بر جای می‌گذارد، ۲۴ ساعت است. پس نمی‌توان برای از بین بردن گشادی واژن به طور دائمی از آن بهره برد.

علاوه بر این، زنانی که در معرض ارگاسم شدن قرار دارند، ممکن است خارش بگیرند یا درد را احساس کنند. با مصرف قرص ماریانا این خارش برطرف خواهد شد. این قرص بر روی تنظیم دوره قاعدگی هم تاثیر گذار است و بوی بد واژن را هم از بین می‌برد. البته عوارضی هم برای قرص ماریانا در نظر گرفته شده‌اند. این محصول ممکن است باعث خونریزی در قسمت‌های مختلف واژن بشود یا واژن را ملتهب کند. به همین دلیل مصرف آن توسط پزشکان تایید نمی‌شود.

روش بدون جراحی

ممکن است شما هم تبلیغاتی را مبنی بر قرص‌های تنگ کننده واژن دیده باشید. احتمالا به فکر استفاده از این قرص‌ها افتاده‌اید. به خصوص زمانی که پس از زایمان و در سنین پایین دچار گشادی واژن می‌شوید. معمولا از ترکیبات گیاهی برای تولید قرص‌های واژینال استفاده می‌کنند. مصرف این قرص‌ها از این جهت که داروهایی گیاهی هستند و هیچ ضرری برای بدن ندارند، ایرادی ندارد. اما اگر به این امید که واژن خود را تنگ خواهید کرد از این داروها استفاده کنید، شاید نتایجی را دریافت نکنید.

باید صادقانه بگوییم که قرص‌های تنگ کننده واژن به هیچ عنوان از اعتبار کافی برخوردار نیستند چرا که هیچ پزشکی آن‌ها را تایید نکرده است. این قرص‌ها دارای مزایای زیادی هستند. کمک به بهبود عفونت، کمک به برطرف شدن کیست، برطرف کردن خارش ناحیه تناسلی و افزایش دهنده لذت جنسی از جمله مزایایی هستند که این داروها دارند. یکی از آن‌ها، قرص ماریانا گیاهی است. این قرص ممکن است موقتا واژن را تنگ کند اما به دلیل این که دیواره واژن را خشک می‌کند، چندان مورد توجه واقع نشده است. 

تنگ کردن واژن

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد این موضوع که برای تنگ شدن واژن از چه قرصی استفاده کنیم، صحبت کردیم. قرص‌ها و داروهای زیادی وجود دارند که با نام قرص تنگ کننده واژن به کار گرفته می‌شوند اما خیلی از آن‌ها استاندارد نیستند. یکی از قرص‌هایی که تاثیرات آن تایید شده است، قرص ماریانا است. شما با مصرف این قرص وی‌توانید به طور موقت مشکلات مربوط به گشاد شدن واژن را از بین ببرید.  برای مصرف این محصول بهتر است با پزشک مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط